×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
۱۰ واحد نانوایی به نانوایی‌های شهر جدید مهستان افزوده می‌شود

۱۰ واحد نانوایی به نانوایی‌های شهر جدید مهستان افزوده می‌شود، دکتر البرزی فرماندار شهرستان ساوجبلاغ گفت: به زودی ۴ واحد نانوایی دولتی در فازهای ۴ و ۷ شهر جدید مهستان راه اندازی خواهد شد، که ۴ واحد نانوایی دولتی اضافه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اکوپرشین به نقل از ندای البرز: فاطمه صادقی| دکتر البرزی در دهمین جلسه کارگروه بررسی و تامین نیازهای شهر جدید مهستان که در شرکت عمران برگزار شد، گفت: با فراهم کردن مقدمات کار و همکاری ادارات مربوطه، واحدهای نانوایی را تا ۱۰ واحد افزایش می‌دهیم و تمام سعی ما بر آن است که بخش عمده ی این نانوایی‌ها، دولتی باشند.

وی در ادامه خطاب به مدیران شهری افزود: مصوباتی که فرماندار در شهرستان می‌گذارد باید انجام شود، مگر اینکه مغایر قانون باشد.

ما وظیفه داریم کارهایی که در سنوات گذشته انجام نشده است را انجام دهیم و کسانی که در این امر کوتاهی می‌کنند باید پاسخگو باشند.

نماینده دولت در شهرستان ساوجبلاغ در خصوص حضور کمیته امداد در این شهر گفت: واگذاری ملک برای تاسیس نمایندگی کمیته امداد در این شهر باید به زودی انجام شود تا ما بتوانیم این مجموعه را هر چه سریعتر به مردم تحویل دهیم.

امید آفرینی در مردم ایجاد نمی شود مگر اینکه مردم آن را با چشم ببینند.

وی ادامه داد: در همین جا این نوید را به مردم می‌دهم که درمانگاه شبانه روزی دوم در فاز ۷ با کمک بسیج سازندگی سپاه و با امکانات و تجهیزات کامل در آینده‌ای نزدیک افتتاح خواهد شد و برنامه احداث درمانگاهی با پتانسیل یک بیمارستان کوچک در فاز ۴ شهر جدید مهستان نیز در دست اقدام است.

دکتر البرزی در جمع مدیران شهری گفت: با پشتوانه ی من هر پیمانکاری را که تخلف می‌کند و مردم آسیب می‌بینند، آن پیمانکار را عوض کنید و در جایی که حقوقی از مردم ضایع شود با تمام قدرت برخورد می‌کنم.

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false