×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تعرفه صادرات گوجه فرنگی حذف شد

تعرفه صادرات گوجه فرنگی حذف شد، رضایی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رایزنی گسترده با وزیر جهاد کشاورزی گفت: تعرفه صادرات گوجه فرنگی حذف شد تا بدون مشکل این محصول صادر شود.

به گزارش پایگاه خبری اکوپرشین به نقل از مهر: خانه کشاورز، با پیگیری‌های مکرر صورت گرفته که توسط دبیر اجرایی خانه کشاورز استان بوشهر و دفتر مرکزی خانه کشاورز و نمایندگان استان در مجلس و مدیران استانی انجام شد، تعرفه صادرات گوجه فرنگی به طور کامل حذف شد.
رضایی: جلسه بسیار خوبی با حضور نمایندگان مجلس و مدیران استانی با وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد که با موافقت و تأیید وزیر جهاد، تعرفه صادرات گوجه فرنگی برداشته شد و کشاورزان می‌توانند بدون دغدغه نسبت به صادرات محصول اقدام کنند.
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در هفته‌های اخیر، تعرفه صادرات گوجه فرنگی از هر کیلو ۶ هزار تومان به هر کیلو ۱۳ هزار تومان افزایش یافته بود که با اعتراض تولیدکنندگان مواجه شد.
رضایی تصریح کرد: بلافاصله رایزنی صورت گرفت و هفته گذشته، تعرفه به قیمت خرداد برگشت یعنی هر کیلو ۶ هزار تومان تا کشاورزان متضرر نشوند.
وی اضافه کرد: اکنون و با موافقت وزارت جهاد، بدون پرداخت گمرکی، صادرات گوجه فرنگی انجام می‌شود که کمک شایانی به گوجه‌کاران است.
رضایی یادآور شد: بیش از ۷۰۰ هزار تن گوجه فرنگی خارج از فصل در استان برداشت می‌شود که صادرات این محصول، کمک بزرگی به تولیدکنندگان است و در مسیر تسهیل شرایط صادرکنندگان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false