×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
طی ده ماه صورت گرفت؛ پرداخت بیش از ۱۱۰ هزار فقره تسهیلات فرزندآوری توسط بانک ملی ایران

بانک ملی ایران از زمان ابلاغ دستورالعمل و شروع ثبت نام برای پرداخت وام قرض الحسنه فرزندآوری در راستای اجرای “قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” اعطای تسهیلات فرزندآوری را پرشتاب و به جد دنبال می کند.

به گزارش اکوپرشین به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک از ابتدای فروردین ماه سال جاری تا پایان دی ماه تعداد ۱۱۰ هزار و ۲۰۹ فقره وام به ارزش ۴۵ هزار و ۶۷۳  میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط این تسهیلات را پرداخت کرده است.

بر این اساس، شعب بانک ملی ایران نسبت به تعداد فقره تسهیلات اعطایی در مجموع ده ماه، به طور متوسط بیش از ۱۵۳ فقره وام قرض‌الحسنه فرزندآوری در هر روز به جوانان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است.

گفتنی است، پرداخت وام ازدواج توسط بانک ملی ایران به جوانان و واجدین شرایط طی ده ماهه  امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است و توانسته یک سوم از سهم پرداخت کل وام های قرض الحسنه ازدواج را در شبکه بانکی به خود اختصاص دهد.

لازم به ذکر است، والدین فرزندان متولد فروردین ماه ١۴٠٠ به بعد حداکثر تا دوسال پس از تاریخ تولد آنها می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی ve.cbi.ir و ثبت‌نام در سامانه بانک مرکزی برای دریافت این وام اقدام کنند.

وام قرض‌الحسنه فرزندآوری با نرخ حداکثر کارمزد ۴ درصد به صورت سالیانه صرفاً برای فرزندان متولد شده در داخل ایران و تنها یکبار به ازای هر فرزند بدون الزام به سپرده‌گذاری پرداخت می‌شود.

این وام دارای شش ماه دوره تنفس برای شروع اقساط است و برای فرزند اول ٢٠٠ میلیون ریال با بازپرداخت ٣۶ ماهه، فرزند دوم ۴٠٠ میلیون ریال ۴٨ ماهه، فرزند سوم ۶٠٠ میلیون ریال ۶٠ ماهه، فرزند چهارم ٨٠٠ میلیون ریال ٧٢ ماهه و فرزند پنجم به بعد یک میلیارد ریال ٨۴ ماهه در نظر گرفته شده که بر اساس اعتبارسنجی به والدین پرداخت خواهد شد.

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false