×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
دلار صرافی ۴۲ هزار و ۶۰۰ تومان

دلار صرافی ۴۲ هزار و ۶۰۰ تومان؛ دلار ‌دیروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس، بدون تغییر ۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان و در بخش حواله‌ ۳۶ هزار و ۶۰۰ تومان، کشف قیمت شد.

به گزارش اکوپرشین، دیروز در بازار ارز تهران، دلار توافقی صرافی با کاهش ۳۰۰ تومان روبه‌رو شد و به قیمت ۴۲ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری شد و با قیمت ۴۲ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

دیروز سکه امامی (طرح قدیم) در بازار بدون تغییر قیمت، به نرخ ۲۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به قیمت ۳۰ میلیون معامله شد.

نیم سکه در بازار با کاهش قیمت ۴۰۰ هزار تومانی به قیمت ۱۷ میلیون و ۵۰۰ تومان نرخ‌گذاری شد، ربع سکه نیز کاهش ۳۵۰ هزار تومانی داشت تا به  نرخ ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عرضه شد. همچنین هر سکه گرمی ۶ میلیون تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار دیروز دو میلیون و ۵۸۵ هزار تومان نرخ‌گذاری شد و هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

دیروز هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) در بازار جهانی با کاهش ۱۸ صدم درصد، ۱۹۵۳ دلار معامله شد.

دلار ‌دیروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس، بدون تغییر ۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان و در بخش حواله‌ ۳۶ هزار و ۶۰۰ تومان، کشف قیمت شد.

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false